• 1 z 6
 

Automatický laser pro kočky Patpet

 
Laserová hračka pro kočky Patpet je interaktivní hračka která vám i vaší kočce zaručí divokou hru a zábavu na dlouhé hodiny. Hračka může být držena v rukou nebo umístěna na rovný povrch. Časovač, automatický / ruční režim, nastavitelný laser, nabíjení pomocí baterií nebo USB kabelu.     
Dostupnost Dodání do 5 dnů
1 190 Kč
   
Kód produktu DS77363053
Značka Patpet
Kategorie Hračky pro kočky
 

Laserová interaktivní hračka Patpet, poskytne vašemu domácímu mazlíčkovi hodiny hraní, i když nejste doma, nebo když si s kočičkou právě nemůžete hrát. Hračku lže umístit kamkoliv, nejlépe na vysoké místo, aby nedošlo k náhodnému sražení kočkou, nebo ji držet v ruce. Tato úžasná hračka je ideální pro to, aby umožnila vaši kočičce projevit své přirozené lovecké instinkty. Můžete si být jisti, že po návratu domů bude vaše kočka šťastná a ve skvělé kondici. Tichý motor hračky zaručí, že se zaměří pouze na světlo a zvuky hračky jí nebudou rušit. Hračka je dobíjecí pomocí USB kabelu, nebo lze použít 4x AA baterie (nejsou součástí balení). Úroveň pomalého a rychlého režimu mohou být vhodné na víceúčelové hry. 

Hlavní funkce:

  • Automatický režim: náhodně pohybuje laserovým paprskem po podlaze a stěnách
  • Ruční režim: držte v ruce a vytvářejte jedinečné laserové vzory
  • Časovač: po 15 minutách se vypne, po 1,5 hodině se automaticky znovu zapne 
  • Nastavitelný laser: 5 různých úhlů laseru
  • Rychlost laseru: pomalý / rychlý režim
  • Napájení: 4x AA baterie (nejsou součástí balení), USB kabel
  • Tichý motor
  • Rozměry: 18 x 7 cm, váha 260

 

Důležité: nesviťte touto hračkou do očí, mohlo by dojít k poškození zraku!

Poznámky ke správnému používání laserové hračky : 
Honit se za nepolapitelnou kořistí není pro kočky dlouhodobě uspokojivé. Aby se předešlo frustraci, je vhodné nepoužívat tuto hračku příliš dlouho v kuse. Kromě toho by v průběhu hraní měla být kočka odměněna pamlskem, nebo by si měla chvíli, popř. nakonec, hrát s polapitelnou hračkou (například udicí, myškou, nebo míčkem).

Upozornění: Stejně tak jako u všech ostatních hraček byste měli na Vaše zvíře při hře dohlížet. Prosíme překontrolujte tento produkt pravidelně zda nemá vady, které mohou při používání vzniknout a v případě, že nějakou vadu objevíte, nahraďte hračku dříve, než si zvíře ublíží.

velikost Pro kočky
napájení baterie + nabíjení