O nás

Kdo jsme a proč tu jsme

Píše se rok 2022, když se jedna nadšená spolubydlící tří psů, tří koček a králíka rozhodne k založení e-shopu s chovatelskými potřebami pro domácí mazlíčky. Nabízí se otázka, proč vlastně? Vždyť je e-shopů s potřebami pro zvířata už celá řada.

Čím má být ZOOTIP výjimečný? 

Jednoduše tím, že se nezaměřuje na to, aby měl nejširší nabídku, nejlevnější či naopak nejluxusnější zboží. Ačkoli plánuji sortiment e-shopu postupně rozšiřovat, nemám v úmyslu nabízet desetitisíce položek, které mi nikdy neprošly rukama. Mou prioritou je nabízet jen osvědčené produkty, které odolají zubům naší smečky, vynikají kvalitou či padnou jako ulité. Prémiová kvalita je pro nabízené zboží samozřejmostí.

Rozhodla jsem se zúročit tři desítky let zkušeností s chovem zejména savců, od myšek až po psy, a doporučit vám to, co se mi osvědčilo. Sama jsem často tápala v nabídce zvířecích potřeb ve snaze najít to nejlepší, ale mnohdy ani četná hodnocení neulehčila výběr. Jestliže v naší nabídce nenajdete kategorii zboží, kterou sháníte, pak jsem zatím nenašla dodavatele, který by nabízel to, s čím jsem spokojená. Ale pracuji na tom :-)

Chtěla bych ušetřit váš čas při hledání nejpohodlnějšího pelíšku, který odolá častému praní, hraček, jež budou mít delší životnost než deset minut, a dalších užitečných doplňků pro psy a kočky. Pokud se mi to nepodaří samotnou nabídkou e-shopu, ráda vám poradím přes kontaktní formulář nebo na e-mailu zuzka@zootip.cz.

Postupně zpracovávám také různá témata na zdejší blog, kde bych vám chtěla poradit nejen s nákupem, ale podat pomocnou ruku, až budete bojovat s některými zvířecími zlozvyky, nepříjemnými situacemi, nebo prostě jen budete chtít pohled na složité situace někoho, kdo je už taky řešil.

Budu moc ráda za jakoukoli zpětnou vazbu na e-shop, blog i cokoli jiného, nač na webu ZOOTIP narazíte.

Děkuji za návštěvu a přeji vám i vaší smečce (ať už je malá či velká) krásný den.

Zuzka

psi smecka

melichar_1 lilly_1