• 1 z 2
 

Had pro trhače

 

Pískací potvůrky - český výrobce nejen pískacích hraček pro psy. Výjimečná kvalita zpracování, odolnost a veselé designy jsou zárukou dlouhotrvající zábavy.

Dostupnost Zvolte variantu Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů
Varianta
610 Kč
   
Značka Pískací potvůrky
Kategorie Pískací potvůrky
 

Víte, jak dělá had? Omyl! Ten náš nesyčí, ale píská. Jeho 100 cm dlouhé tělo totiž obsahuje šest pískátek, které z něj dělají bezvadnou zábavu pro psího samotáře i celou smečku hafanů. Navíc je celý ze softshellu a tak obstojí i v divokých hrách.

Díky čemu jsou pískací potvůrky odolnější než běžné plyšové nebo látkové hračky? Víme, že se váš pejsek s hračkou při hře mazlit nebude. Hračky jsou proto ušity ze dvou vrstev materiálu – vnější vrstva je ze softshellu a uvnitř nechybí podšívka. K výrobě je použita pevná technická nit. Pro zvýšení odolnosti hračky při přetahování je uvnitř po celé její délce prošitý polypropylénový popruh.

Hračka je ideálním prostředkem k tomu motivovat pejska k lepším výkonům a prohloubit jeho vztah k vám. Nabídněte mu místo pamlsku společnou hru a uvidíte, jak se bude radovat.

Délka cca 100 cm

Šířka cca 4 cm  

Materiál: softshell - 100 % polyester

Obsahuje 6 kusů plastových pískátek   

Pískací potvůrky jsou vyrobeny maximálně odolně, přesto nejsou naprosto imunní vůči ostrým psím zubům. Hračky jsou určené pro společné hry psa s páníčkem.      

Česká výroba