• 1 z 7
 

Ježek

 

Ježek je hračka pro psy z dílny českého výrobce Pískací potvůrky. Výjimečná kvalita zpracování, odolnost a veselé designy jsou zárukou dlouhotrvající zábavy. 

Dostupnost Zvolte variantu Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů
Varianta
410 Kč
   
Značka Pískací potvůrky
Kategorie Pískací potvůrky
 

Ježeček spojuje úžasné pískací zvířátko a velice oblíbený mop! Vznikla tím velmi atraktivní hračka pro vaše psí kamarády. Hračka je bez výplně, nepodněcuje tedy psa k „vytrhávání“ výplně. Pro větší odolnost je hračka šita ze dvou vrstev látky. Ježeček s ocáskem z flísu bude výbornou motivací vašeho psíka při výcviku. Flísový ocásek je pevně přišitý k tělíčku, ideální pro přetahování.   

Velikost těla: délka cca 18 cm, šířka cca 10 cm

Délka ocásku: cca 34 cm

Materiál: 100 % polyester

V tělíčku ježka je jedno plastové pískátko. Pokud váš pes nemá rád pískací hračky, připište do poznámky, že chcete hračku bez pískátka.    

A co dělá pískací potvůrky odolnějšími oproti běžným plyšovým hračkám pro psy? Víme, že se váš pejsek s hračkou při hře rozhodně mazlit nebude. Šijeme proto hračky ze dvou vrstev materiálu - vnější strana z heboučkého plyše a uvnitř druhá vrstva látky, díky které hračka drží v kuse déle. Šití pevnou technickou nití je samozřejmostí.   

Pískací potvůrky jsou vyrobeny maximálně odolně, přesto nejsou naprosto imunní vůči ostrým psím zubům. Hračky jsou určené pro společné hry psa s páníčkem.   

Česká výroba   

Výrobce Pískací potvůrky.cz