• 1 z 4
 

Myš

 

Pískací potvůrky - český výrobce nejen pískacích hraček pro psy. Výjimečná kvalita zpracování, odolnost a veselé designy jsou zárukou dlouhotrvající zábavy.

Dostupnost Zvolte variantu Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů
Varianta
190 Kč
   
Značka Pískací potvůrky
Kategorie Pískací potvůrky
 

Máte menšího pejska nebo štěňátko? Váš pejsek by se bál velké krysy? Chcete malou hračku akorát do ruky, nebo do kapsy? Pak malá roztomilá myška je pro vás ta pravá hračka. Myška je z měkkého a heboučkého plyše. Tato hračka je bez výplně, nepodněcuje tedy psa k "vytrhávání" výplně. A páníček se nemusí obávat "cucků" bílého vatelínu poházených po bytě. Díky fleecovému ocásku a možnosti přetahování je tato hračka ideální jako motivace psa při výcviku.

Rozměry: Velikost tělíčka cca 12 x 7cm + délka ocásku cca 21 cm

Materiál: 100 % polyester

Uvnitř plastové pískátko

Pokud váš pes nemá rád pískací hračky, do poznámky při objednávce připište, že chcete hračku bez pískátka.   

My víme, že se váš pejsek s hračkou při hře rozhodně mazlit nebude ;-) Proto jsou hračky ušity ze dvou vrstev materiálu - vnější strana z heboučkého plyše a uvnitř druhá vrstva látky, díky které hračka drží v kuse déle :-)  Šití pevnou technickou nití je samozřejmostí.  

Pískací potvůrky jsou vyrobeny maximálně odolně, přesto nejsou naprosto imunní vůči ostrým psím zubům. Hračky jsou určené pro společné hry psa s páníčkem.      

Česká výroba

Výrobce Pískací potvůrky.cz