• 1 z 44
 

Obojek Mooria ML

 

Kvalitní softshellový obojek české výroby o šířce ML, tedy 3 cm.

Dostupnost Zvolte variantu Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne Dodání do týdne
Varianta
730 Kč
   
Značka Mooria
Kategorie Obojky Mooria
 

Velmi kvalitní obojek pro psy v originálním designu. Česká výroba s možností individuálních úprav.

VELIKOSTI OBOJKŮ MOORIA

Šířka: Obojky se sponou jsou k dispozici v pěti různých šířkách, od 1,6 až do 5 cm. 

Délka: Nemusíte si lámat hlavu s počítáním ideální délky. Napište nám do poznámky k objednávce obvod krku pejska v cm a obojek vyrobíme tak, aby mu seděl a byl u něj prostor pro zkrácení a prodloužení.

SPONA

Obojky jsou k dispozici s kovovou, plastovou nebo opaskovou sponou. Základní cena je uvedena za obojek s plastovou sponou. V případě, že máte zájem o sponu jinou, zvolte si tuto možnost při volbě parametrů obojku. 

Pokud chcete dodat obojku exkluzivní vzhled, doporučujeme sponu kovovou. Kovová spona je z hliníku, proto je velmi lehká. V případě, že preferujete vzhled sportovní, oceníte sponu plastovou. Obě spony jsou stejně funkční, pokud se však váš pes často koupe, je vhodnější zvolit sponu plastovou, protože kovové sponě nesvědčí časté vystavování mokrému prostředí.

 

Obojek s opaskovou sponou ocení majitelé silnějších zvířat, protože u tohoto zapínání je vyloučené náhodné rozepnutí. Tento obojek jako jediný nemá na obvodu posuvku pro nastavování velikosti, namísto toho má černé podšití. Velikost je možné nastavit zapnutím do různých direk jako u pásku.

JMENOVKA

Obojky a postroje Mooria můžete jednoduše doplnit jmenovkou s kontaktními údaji, která je přímo našitá na obojku či postroji. Barva písma bude v odstínu tak, aby text ladil se vzorem obojku. Zadejte do poznámky jméno psa a telefonní číslo, které chcete na obojek natisknout přesně tak, jak chcete mít na obojku - velká písmena, mezery, formát telefonního čísla atd.

Na jmenovku je možné natisknout jakékoliv další doplňující údaje - například druhé telefonní číslo nebo adresu. Vzhledem k velikosti jmenovek však doporučujeme tuto možnost spíše u obojků velikosti L a XL, kde je větší plocha pro tisk a doplňující informace budou dobře čitelné. U menších obojků vám samozřejmě individuální text vyrobíme také, nicméně více informací může být na úkor čitelnosti. Stejně tak pokud máte požadavek na konkrétní barvu, velikost, nebo specifický font písma, rádi vám jmenovku přizpůsobíme tak, aby zcela odpovídala vašim představám. Jakékoli požadavky pište prosím do poznámky k objednávce.

Jmenovky jsou přímo našité na obojku a nejde je sundávat. Z toho důvodu není možné obvod obojku stáhnout na minimální a maximální rozměr, protože jmenovka neprojde posuvkou. Při objednávce obojku se jmenovkou tak prosím berte na vědomí, že se změní nastavitelný obvod obojku.

Rozměry jmenovek:

XS - 3x1,6 cm

S - 3x2 cm

M - 4x2,5 cm

L - 5x4 cm

XL - 6x5 cm

O OBOJCÍCH MOORIA

Obojky jsou k dispozici v mnoha atraktivních vzorech. Jsou vyrobeny ze softshellu, na který si český výrobce sám tiskne vzory, což dává výrobkům Mooria Original nezaměnitelnou jedinečnost.

Obojky a vodítka jsou vyrobeny z funkční, vodě odolné textilie. Základ tvoří pevný popruh, který je obšitý potištěným či jednobarevným softshellem. Obojky a vodítka tak mají stejnou funkčnost a pevnost jako velmi rozšířené nylonové výrobky, navíc však nabízí atraktivní vzhled díky široké škále vzorů, potisků a barev. A nejen to, výjimečným textilním základem to nekončí. Všechny další prvky jako karabiny, spony a posuvky jsou mimořádně kvalitní a na vysoké úrovni zpracování. K výrobě jsou použity pouze prověřené materiály od výrobců v Evropě a USA. 

PÉČE O OBOJKY MOORIA

O softshellové obojky a vodítka se nemusíte nijak zvlášť starat. Materiál je velice odolný, takže snese i hrubší zacházení, drbání psa i prodírání se houštím. Pokud se výrobky namočí, doporučujeme osušit kovové komponenty, kterým nesvědčí dlouhodobé vystavení mokrému prostředí. A pokud se obojek či vodítko umaže, jednoduše se dá vyprat v pračce a to při teplotě 30 °C s libovolným pracím prostředkem (bez použití aviváže, změkčovadel vody či bělících prostředků a sušení v sušičce). Výrobkům tak navrátíte původní barvu a jas. Pro praní v pračce doporučujeme vložit obojek či vodítko do textilního obalu (například povlak na polštář), aby se předešlo poničení kovových součástí i bubnu pračky.