• 1 z 6
 

Rejnok - malý

 

Pískací potvůrky - český výrobce nejen pískacích hraček pro psy. Výjimečná kvalita zpracování, odolnost a veselé designy jsou zárukou dlouhotrvající zábavy.

Dostupnost Zvolte variantu Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů
Varianta
290 Kč
   
Značka Pískací potvůrky
Kategorie Pískací potvůrky
 

Tato potvůrka z moře vytažená si drží své čestné místo mezi nejoblíbenějšími Pískacími potvůrkami.

Váš pejsek jistě ocení heboučký plyš, pískátko uvnitř hračky, zajímavý tvar. A páníček neodolá množství barevných kombinací. Prostřední část rejnoka – tělíčko je vyplněno pískátkem a malým množstvím výplně – dutého vlákna. Křídla jsou bez výplně. Díky fleecovému ocásku a možnosti přetahování je tato hračka ideální jako motivace psa při výcviku. A co dělá Pískací potvůrky odolnějšími oproti běžným plyšovým hračkám pro psy?

My víme, že se váš pejsek s hračkou při hře rozhodně mazlit nebude ;-) Proto jsou hračky ušity ze dvou vrstev materiálu - vnější strana z heboučkého plyše a uvnitř druhá vrstva látky, díky které hračka drží v kuse déle :-)  Šití pevnou technickou nití je samozřejmostí.  

Rejnoka nabízíme ve dvou velikostech:

Rejnok malý – vhodný pro malé a střední psy

Délka tělíčka cca 11 cm (šířka rejnoka v nejširším místě cca 20 cm) + délka ocásku cca 21 cm 

Materiál: 100 % polyester

Uvnitř plastové pískátko (Pokud Váš pes nemá rád pískací hračky, do poznámky při objednávce připište, že chcete hračku bez pískátka)  

Česká výroba