• 1 z 6
 

Rejnok MAXI

 

Pískací potvůrky - český výrobce nejen pískacích hraček pro psy. Výjimečná kvalita zpracování, odolnost a veselé designy jsou zárukou dlouhotrvající zábavy.

Dostupnost Zvolte variantu Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů
Varianta
530 Kč
   
Značka Pískací potvůrky
Kategorie Pískací potvůrky
 

Pokud sháníte pro vašeho maxi psa něco extra, tak určitě musíte zkusit Maxi rejnoka. Ale i pokud je váš maxi pes menšího vzrůstu, tak si s tímto obrem užije spoustu radosti, třeba si na něm ustele :-)

Maxi rejnok má 2 pískátka, vždy jedno v každém postranním „křídle“. Stejně jako ostatní rejnoci, je i tento šitý ze dvou vrstev látky. Ocásek je pevně přišitý k tělíčku.

Co dělá naše pískací potvůrky odolnějšími oproti běžným plyšovým hračkám pro psy? My víme, že se váš pejsek s hračkou při hře rozhodně mazlit nebude. Hračky jsou proto ušity ze dvou vrstev materiálu - vnější strana z heboučkého plyše a uvnitř druhá vrstva látky, díky které hračka drží v kuse déle. Šití pevnou technickou nití je samozřejmostí.

Rozměry: celková délka tohoto rejnoka i s ocáskem je: cca 70 - 75 cm

Délka samotného tělíčka: cca 30 cm

Šířka tělíčka v nejširším místě: cca 46 cm

Délka ocasu: cca 40 - 45 cm

Tloušťka ocasu: cca 2,5 cm

Obsahuje 2 plastová pískátka

Česká výroba  

Pískací potvůrky jsou vyrobeny maximálně odolně, přesto nejsou naprosto imunní vůči ostrým psím zubům. Hračky jsou určené pro společné hry psa s páníčkem.