• 1 z 4
 

Rejnok pro trhače - softshell

 

Pískací potvůrky - český výrobce nejen pískacích hraček pro psy. Výjimečná kvalita zpracování, odolnost a veselé designy jsou zárukou dlouhotrvající zábavy.

Dostupnost Zvolte variantu Dodání do 5 dnů Dodání do 5 dnů
Varianta
410 Kč
   
Značka Pískací potvůrky
Kategorie Pískací potvůrky
 

Nová verze rejnoka pro trhače dostala ocásek ze tkaného popruhu - je pevný a příjemnější na držení než klasický popruh. Díky použitému materiálu, který obvykle slouží pro výrobu funkčního sportovního oblečení, je hračka odolnější a vhodná i pro drsné zacházení.

Tělo rejnoka je vyplněno malým množstvím dutého vlákna, což znesnadňuje jeho roztrhání. Křídla jsou úplně bez výplně a uvnitř hračky je pískátko, které pejska vybízí ke hře. Zvolit můžete i variantu bez pískátka. Hračka je ideálním prostředkem k tomu motivovat pejska k lepším výkonům při výcviku. Nabídněte mu místo pamlsku společnou hru a uvidíte, jak se bude tetelit blahem.

Délka tělíčka cca 16 cm + délka ocásku cca 34 cm

Materiál: softshell - 100 % polyester

Obsahuje plastové pískátko. Pokud váš pes miluje pískací hračky, ale vy máte raději klid, napište nám do objednávky, že chcete hračku bez pískátka.

Víme, že se váš pejsek s hračkou při hře rozhodně mazlit nebude. Proto jsou hračky ušity ze dvou vrstev materiálu - vnější strana ze softshellu a uvnitř druhá vrstva látky, díky které hračka drží v kuse déle. Šití pevnou technickou nití je samozřejmostí.  

Pískací potvůrky jsou vyrobeny maximálně odolně, přesto nejsou naprosto imunní vůči ostrým psím zubům. Hračky jsou určené pro společné hry psa s páníčkem.      

Česká výroba